Wormer- Door de opvang van vluchtelingen uit Oekraïne in sporthal Wormer is hal 1 en hal 2 tot en met mei niet meer beschikbaar voor de sporters. Als alternatief is er besloten vanaf woensdag in de sportzaal van WSV`30 te zaalvoetballen. Vanaf woensdag zijn er dan ook al zaalvoetbalwedstrijden ingeplaned. Vanaf week 12, maandag 28 maart zal er in de WSV`30 sportzaal op maandag, woensdag en vrijdag worden gespeeld.

Ook diverse teams van FC Zaanstreek zullen hier spelen. Kijk hieronder naar het schema van de sportzaal van WSV`30 maar realiseer je dat dit een momentopname is en er nog duels kunnen worden verplaatst en gewijzigd door externe omstandigheden.

Het adres van de sportzaal is

De Middenlijn 1
1531 LZ Wormer
T: 075-6423004

Programma sporthal WSV`30 in Wormer

datum tijd klasse wedstrijd scheidsrechter
wo 23-03 afgelast KNVB O-15 1e klasse 01 FC Zaanstreek/COVEBO JO15-1 – Stormvogels JO15-1= afgelast (KNVB)
wo 23-03 19:50 uur Vijfde klasse B Rossoneri 1 – Scamm 1 E. Wieringa
wo 23-03 afgelast Vijfde klasse B SV Amsterdam United 3 – JZV 4= afgelast E. Wieringa
wo 23-03 20.40 Tweede klasse FC Zaanstreek/COVEBO 6 – The Counters 7 E. Wieringa
vr 25-03 19:00 uur Vijfde klasse B Kondo Budjang 1 – FC Zaanstad 8 (thuis vereniging)
vr 25-03 19:50 uur Eerste klasse WSV ’30 1 – The Counters 4 R. van Hoogenvest
vr 25-03 20:40 uur Tweede klasse GVO 1 – The Counters 6 R. van Hoogenvest
vr 25-03 21:30 uur Vijfde klasse B Friends Sport 1 – FC Zaanstreek/COVEBO 12 R. van Hoogenvest
ma 28-03 19:00 uur Dames 2 Sporting Krommenie 2 – The Counters 7 O. Timmer
ma 28-03 19:50 uur Tweede klasse FC Zaanstreek/COVEBO 4 – Tweede kamer 1 O. Timmer
ma 28-03 20:40 uur Vierde klasse FC Zaanstreek/COVEBO 9 – The Counters 12 A. van Wijk
ma 28-03 21:30 uur Tweede klasse ZVV Oudenaren 1 – Kirsehir City 1 A. van Wijk
wo 30-03 19:00 uur KNVB O-15 1e klasse 02 FC Zaanstreek/COVEBO JO15-2 – Spil ‘t JO15-1 (KNVB)
wo 30-03 19:50 uur KNVB O-17 1e klasse 01 FC Zaanstreek/COVEBO JO17-1 – ZOG 4 (KNVB)
wo 30-03 20:40 uur KNVB O-19 Topklasse A FC Zaanstad JO19-1 – SVW 27 JO19-1 (KNVB)
wo 30-03 21:30 uur Vijfde klasse A SV Amsterdam United 2 – FC Zaanstreek/COVEBO 11 (thuis vereniging)
vr 01-04 19:00 uur Dames 2 JZV 1 – FC Vivicasa 1 (thuis vereniging)
vr 01-04 19:50 uur Dames 1 Fortuna Wormerveer 1 – Sporting Krommenie 1 (thuis vereniging)
vr 01-04 20:40 uur derde klasse A JZV 3 – Saen United 2 R. van Hoogenvest
vr 01-04 21:30 uur Tweede klasse The Counters 6 – The Counters 5 R. van Hoogenvest
ma 04-04 19:00 uur Dames 1 Sporting Krommenie 1 – The Match 1 O. Timmer
ma 04-04 19:50 uur Dames 3 Saense Sootje 1 – The Counters 6 O. Timmer
ma 04-04 20:40 uur Dames 3 FC Zaanstad 1 – FC Zaandam 1 A. van Wijk
ma 04-04 21:30 uur Vierde klasse Cafe ‘t Zonnetje 2 – SV Amsterdam United 1 A. van Wijk
wo 06-04 19:00 uur KNVB O-15 1e klasse 02 FC Zaanstreek/COVEBO JO15-2 – Hovocubo FC JO15-3 (KNVB)
wo 06-04 19:50 uur Vijfde klasse A FC Zaandam 1 – SV Amsterdam United 2 E. Wieringa
wo 06-04 20:40 uur Vijfde klasse B Kondo Budjang 1 – Rossoneri 1 E. Wieringa
wo 06-04 21:30 uur Vijfde klasse B SV Amsterdam United 3 – Friends Sport 1 E. Wieringa
vr 08-04 19:00 uur Vierde klasse Dunedain Rangers 1 – ZTS 1 (thuis vereniging)
vr 08-04 19:50 uur derde klasse A JZV 3 – ZVV Oudenaren 2 (thuis vereniging)
vr 08-04 20:40 uur derde klasse B WSV ’30 2 – Saen United 1 F. Bosch
vr 08-04 21:30 uur Vijfde klasse B FC Zaanstad 8 – FC Zaanstreek/COVEBO 12 F. Bosch
ma 11-04 19:00 uur Dames 2 Sporting Krommenie 2 – JZV 1 O. Timmer
ma 11-04 19:50 uur Dames 1 Sporting Krommenie 1 – The Match 2 O. Timmer
ma 11-04 20:40 uur Dames 1 Fortuna Wormerveer 1 – The Match 1 R. van Hoogenvest
ma 11-04 21:30 uur Eerste klasse WSV ’30 1 – VVS Zaanstad 1 R. van Hoogenvest
wo 13-04 19:00 uur Vijfde klasse A FC Zaanstreek/COVEBO 10 – FC Kakatua 1 F. Bosch
wo 13-04 19:50 uur derde klasse A The Counters 9 – JZV 3 F. Bosch
wo 13-04 20:40 uur Vijfde klasse B Rossoneri 1 – JZV 4 X. Walker
wo 13-04 21:30 uur Vijfde klasse A FC Zaanstreek/COVEBO 11 – FC Zaandam 1 X. Walker
wo 20-04 19:00 uur KNVB O-15 1e klasse 01 FC Zaanstreek/COVEBO JO15-1 – Limmen JO15-1 (KNVB)
wo 20-04 19:50 uur KNVB O-19 Topklasse A FC Zaanstad JO19-1 – HV/Veerhuys JO19-1 (KNVB)
wo 20-04 20:40 uur Vijfde klasse B JZV 4 – SV Amsterdam United 3 D. Babar
wo 20-04 21:30 uur Vijfde klasse A ZVV Oudenaren 3 – SV Amsterdam United 2 D. Babar
vr 22-04 19:00 uur Tweede klasse GVO 1 – The Match 2 (thuis vereniging)
vr 22-04 19:50 uur Eerste klasse The Counters 4 – The Counters 2 R. van Hoogenvest
vr 22-04 20:40 uur Eerste klasse VVS Zaanstad 1 – RCZ 3 R. van Hoogenvest
vr 22-04 21:30 uur Vijfde klasse B FC Zaanstad 8 – Kondo Budjang 1 R. van Hoogenvest
maart 19, 2022