Zaanstad- Wij doen met zaalvoetbalvereniging FC ZAANSTREEK dit jaar mee met Rabobank ClubSupport! Bekijk hoe je ons kan steunen op rabobank.nl/clubsupport
Vanaf 5 tot en met 27 september 2022 kan er op ons worden gestemd. Bekijk hoe je ons kan steunen op www.rabobank.nl/clubsupport
Dit jaar doet Zaalvoetbalvereniging F.C. Zaanstreek weer mee aan de actie van de Rabobank om verenigingen te ondersteunen. Want we hebben serieuze wensen voor de toekomst.             Het resultaat heeft u in de hand. Draagt u onze vereniging een warm hart toe, bent u al lid en heeft u een particuliere Rabo rekening breng dan uw stem uit vanaf 5 september tot en met 27 september 2022. Bent u nog geen lid maar heeft u wel een particuliere Rabo rekening activeer dan z.s.m. uw lidmaatschap en schrijf u gratis in. Dit kan via www.rabobank.nl/zaanstreek en/of entameer familie en kennissen om voor ons te stemmen. Iedere stem is geld waard. En u mag zelfs 2 x stemmen op onze vereniging FC ZAANSTREEK.
september 5, 2022