Het eerste programma van 26 augustus t/m 3 oktober voor het nieuwe seizoen 2014-2015 is bekend.

Tijden van sporthal de Vang worden nog aangepast. En scheidsrechters en KNVB-teams indeling volgen nog; Hieronder door het wegvallen van 1 team op laatste moment de volgende definitieve poule indelingen; Hieronder de definitieve poule indelingen na het last minute wegvallen van een van onze teams;

Hoofdklasse (aanvoerder 2e- Marlon v Leeuwaarde, 3e Bryan Wijk)
1. Cafe `t Zonnetje 1
2. FCZSW/Lekkervroeg.nl 2
3. FCZSW/Lekkervroeg.nl 3
4. Fortuna Wormerveer 1
5. FZ/Zaanstad 1
6. Genclik United 4
7. Genclik United 3
8. Kunststof Bouw 1
9. Mail Company 1
10. Stadscafe De Clown 1
11. WSV`30 2
12. ZVV Oudenaren 1

1e klasse ( aanvoerder 4e Luther Tolud; 5e Tjerk Dekker)
1. Cafe `t Zonnetje 2
2. FCZSW/Lekkervroeg.nl 4
3. FCZSW/Lekkervroeg.nl 5
4. JZV 1
5. Kondo Budjang 2
6. Kunststof Bouw 2
7. leeg 1
8. Roels Sport 1
9. Roels Sport 2
10. The Jugglers 1
11. Trepo Sports 1
12. WSV`30 3

2e klasse, 6e Mohammed Elherchi,7e Matthijs Bos
1. Cafe `t Zonnetje 3
2. FCZSW/Lekkervroeg.nl 7
3. FCZW/Lekkervroeg.nl 6
4. GVO 1
5. RCZ 1
6. Roels Sport 3
7. The Counters 3
8. The Counters 4
9. The Counters 5
10. The Jugglers 2
11. WSV`30 4
12. Zaanse Boys 1

3e klasse ( aanvoerder, 8e Remco van Garderen)
1. Cafe `t Zonnetje 4
2. FCZSW/Lekkervroeg.nl 8
3. FTZ ’14 1
4. Genclik United 5
5. Goais FC 1
6. GVO 2
7. Kondo Budjang 3
8. RCZ 2
9. The Counters 6
10. WSV`30 5
11. ZVV Oudenaren 2

4e klasse ( aanvoerder 9e Jeroen Kooij, 10e Dennis Gort)
1. Cafe ‘t Zonnetje 5
2. FCZSW/Lekkervroeg.nl 10
3. FCZSW/Lekkervroeg.nl 9
4. FZ/Zaanstad 2
5. Hercules 1
6. JZV 2
7. Roels Sport 4
8. Sporting Krommenie 1
9. The Counters 7
10. The Counters 8
11. Trepo Sports 2
12. ZVV Oudenaren 3

5e klasse a ( aanvoerder 11e Frans Bosch)
1. FC Initium 1
2. FCZW/Lekkervroeg.nl 11
3. Hercules 2
4. JZV 3
5. Kondo Budjang 4
6. leeg 1
7. Roels Sport 5
8. Tweede kamer 1
9. W.W. Boys 1
10. Zaanlandia 1
11. Zaanlandia 2
12. ZVZ 1

5e klasse b ( aanvoerder 12e Erwin Kleijn)
1. Cafe ‘t Zonnetje 6
2. FCZSW/Lekkervroeg.nl 12
3. Fortuna Wormerveer 2
4. Friends Sport 1
5. Hercules 3
6. JZV 4
7. leeg 1
8. RCZ 3
9. Roels Sport 6
10. Saense Sootje 1
11. Scamm 1
12. Zaanlandia 3

Dames 1e klasse b ( aanvoerster Bianca Bakker)
1. FCZSW/Lekkervroeg.nl 1
2. JZV 2
3. RCZ 1
4. Roels Sport 2
5. Saense Sootje 1
6. The Counters 7
7. The Counters 6
8. TZV Hoevenberg 2
9. TZV Hoevenberg 1
10. V.T.Z. 1

b1 junioren
1. FCZSW/Lekkervroeg.nl B1
2. Kondo Budjang B1
3. leeg 1
4. leeg 1
5. Roels Sport B2
6. Roels Sport B1
7. Roels Sport B3
8. The Counters B2
9. The Counters B1
10. The Counters B3
11. WSV ’30 B1
12. WSV ’30 B2

juni 13, 2014

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *