
Zaanstad- Dankzij de twee nieuwe hoofdsponsoren- Bouwbedrijf van der Gragt en Monkeytown Purmerend- was het mogelijk om ook de jeugd in het nieuw te steken. Door het stoppen van COVEBO moesten de shirts worden vervangen. Ook voor de nieuwe teams- die aan het einde van het seizoen 2022 bij de club aanklopte- diende nieuwe tenue`s te worden besteld.
Achter de schermen hield de club zich alweer bezig met de nieuwe teamkleding voor het seizoen 2023/2024. Er werd gekozen voor lichtblauwe kousen met een witte broek. Daarop een donkerblauw shirt met lichtblauwe accenten. Net als dit jaar werd er gekozen voor het merk Givova. Via de webshop www.clubsportkleding.nl moet de kleding uiteindelijk ook te bestellen zijn.
Ook voor 2023 is de club op zoek naar sponsoren die ons vooruit willen helpen. Mochten er bedrijven zien die interesse hebben dan zou dat erg fijn zijn. Aanmelden kan via info@fczaanstreek.nl