Wij zijn trots op onze clubambassadeur en voormalig lid M`barek Oubahssou. Twee seizoenen geleden scheurde hij zijn achillespees en was hij klaar met zaalvoetballen. Op een andere manier promoot hij nu onze vereniging. Vorige week overhandigde hij in Zuid Oost Marokko 2 tassen vol met gedoneerde kleding waaronder wat oude FCZSW shirts.
Wij wensen M`barek veel succes met zijn opgezette charity project. Wil je meer weten over dit project, zie de onderstaande link en lees meer:

http://www.rodi.nl/widgets/1448-zaanstad/nieuws/1484428-het-geeft-een-geweldig-gevoel-kinderen-te-zien-stralen-reisorganisator-m-barek-oubahssou-zet-zich-in-voor-armen-in-marokko?fbclid=IwAR0IWKI0pz_Q86EG0b0z-nhc3jh3RrdWELnSpu89gpWoDX8npJIkxbXCIf0

december 24, 2018

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *